fbpx

Lifting twarzy i dekoltu w Olsztynie | PLASMA LIFT MEDICAL® - rewolucyjne narzędzie nowoczesnej medycyny estetycznej

Szukasz gabinetu w którym możesz skutecznie poprawić kondycję Twojej skóry w delikatnych obszarach zabiegowych w Olsztynie?

Plazma, wyodrębniana przez niektórych naukowców jako IV stan skupienia materii jest precyzyjnym narzędziem wykorzystywanym w medycynie estetycznej. Lifting twarzy i dekoltu za pomocą PLASMA LIFT MEDICAL® to kosmetyczny zabieg napinający i poprawiający kondycję skóry w delikatnych obszarach zabiegowych. Dzięki zabiegowi uzyskujemy efekt zwiększonego napięcia skóry oraz poprawienia jakości i gęstości tkanki podskórnej.
Zabieg trwa ok. 30 min. i jest poprzedzony nałożeniem kremu znieczulającego, dzięki czemu procedura jest bezbolesna. Zabieg może wymagać powtórzeń dla osiągnięcia pełnego efektu estetycznego – kolejne zabiegi można wykonywać w odstępie 2 – 3 tygodni. Całkowity efekt zabiegu ocenia się po 4 tygodniach od zakończenia serii. Celem odświeżenia i pogłębienia efektów, zabieg można powtórzyć wielokrotnie.

© NZOZ Gabinet Okulistyczny VISUS Maria Dowgird 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Powered by ADSKY | POLITYKA PRYWATNOŚCI