fbpx

Poznaj PLASMA LIFT MEDICAL® - rewolucyjne narzędzie nowoczesnej medycyny estetycznej

Siła plazmy w bezpiecznym procesie. JETT PLASMA MEDICAL to urządzenie medyczne do leczenia oraz usuwania wielu schorzeń skórnych procesem odparowywania, wypalania i zwęglania.

JETT PLASMA MEDICAL zaprojektowano do kontrolowanego niszczenia komórek skóry i innych komórek. Łuk plazmowy przenosi energię cieplną, która jest w stanie odparować małe brodawki i zamykać małe naczynia krwionośne. Wydajny w leczeniu np. zaczerwień lub tamowaniu krwawienia z naczyń włosowatych podczas małych zabiegów. Leczenie skóry przez wyładowania iskrowe jest całkowicie naturalnym procesem. Efekt jest osiągany dzięki procesom fizjologicznym. Żadne substancje chemiczne nie są wstrzykiwane w skórę.

Podobny do dużego „długopisu” z końcówką wytwarzającą iskrę plazmy (fulguracja). Produkuje naturalną plazmę, dzięki której skóra w leczonym miejscu napina się i w naturalny sposób tkanki odbudowują się i wzmacniają. Iskra ma zaledwie 0,1 mm, przez co urządzenie jest niezwykle precyzyjne i bezpieczne.

© NZOZ Gabinet Okulistyczny VISUS Maria Dowgird 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Powered by ADSKY | POLITYKA PRYWATNOŚCI